پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس

Enekas Press News Agency
۲۵
مهر
۱۳۹۷
مشکل سیاسی ریشه در مشکل اقتصادی دارد/ فروش سکه اشتباه است تبعات مصیبت‌بار ترک برجام/ موسویان: ترامپ، خودزنی کرد آنان که باید عذرخواه مواضع نادرست خود باشند،طلبکارانه به دستاوردهای ملی می تازند روز لاهیجان آیة الله سیستانی، قلب تپنده عراق جلوگیری از ایجاد هرگونه شائبه و گلایه میان فِرَق اسلامی کنایه جالب وزیر اطلاعات به موضع گیری جدید ترامپ انحلال قهرمان لیگ والیبال ایران! ترامپ: اف‌بی‌آی به آمریکا حمله کرده است تغییرات در وزارتخانه با مقاومت روبرو می‌شود
در واکنش به بازرسی دفتر وکیل شخصی‌اش؛

ترامپ: اف‌بی‌آی به آمریکا حمله کرده است

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به حمله پلیس فدرال به دفتر موکلش، این اقدام را حمله به آمریکا خواند.

1397/01/21 04:30 کد خبر:7

به گزارش خبرنگار «پارسینه»، دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در ویدئویی به بازرسی دفتر وکیلش از سوی اف‌بی‌آی واکنش داد و با «شرم آور» توصیف کردن این اقدام، بازرسی از دفتر مایکل کوهن را «حمله به کشور ما (آمریکا) » خواند.

به گزارش رسانه های آمریکا پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) روز دوشنبه به دفتر کار و منزل مایکل کوهن، وکیل شخصی دونالد ترامپ یورش برد و دفتر وی را مورد بازرسی قرار دادند.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده اند که اف‌بی‌آی در این بازرسی ها اسناد و مدارکی را ضبط کرده اند که احتمال می رود با موضوع پرداخت پول از سوی دونالد ترامپ به خانم دانیلز، بازیگر فیلم‌های مستهجن، در ارتباط باشد که گفته می شود دونالد ترامپ برای به سکوت واداشتن وی پرداخت کرده است.

ترامپ گفته است که از پرداخت پول از سوی مایکل کوهن به خانم دانیلز اطلاعی ندارد.

مایکل کوهن از یک جنبه دیگر هم خبرساز بوده است چرا که رابرت مولر بازرس ویژه پرونده رابطه ترامپ با روسیه درباره مایکل کوهن هم تحقیق کرده است.

گفته می شود حکم بازرسی از دفتر مایکل کوهن به درخواست رابرت مولر صادر شده است.

استیون رایان وکیل مایکل کوهن در بیانیه ای اقدام ماموران پلیس فدرال آمریکا را «کاملا بی مورد و غیر ضروری» توصیف کرده است و گفته است مامورات مکاتبات محرمانه بین کوهن و موکلش دونالد ترامپ را ضبط کرده اند.

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

اخبار کوتاه