پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس

Enekas Press News Agency
انحلال قهرمان لیگ والیبال ایران! ترامپ: اف‌بی‌آی به آمریکا حمله کرده است تغییرات در وزارتخانه با مقاومت روبرو می‌شود پرواز جنگنده‌های روس بر فراز ناوشکن آمریکایی در نزدیکی طرطوس/دومین ناوشکن آمریکایی در راه است مصوبه شورای عالی امنیت ملی برای ساماندهی بازار ارز / اقدامات لازم در خصوص صندق ذخیره طلا در روز‌های آینده انجام می‌شود/ نرخ ۴۲۰۰ تومانی برای هر دلار با لحاظ واقعیت‌های اقتصادی تعیین شد/ نوسان قیمت ارز بیش از ٦ درصد در سال نخواهد بود تصمیم قاطع نظام است که با متخلفین و قاچاقچیان ارز برخورد جدی شود +ویدئو چه منفعتی برای “تضعیف جایگاه دولت” نصیب‌مان می‌شود؟؟ توضیحات پلیس فتا درباره اختلال در شبکه اینترنت کشور
پنجشنبه , 30 فروردین 1397
Thu,19 Apr 2018
در واکنش به بازرسی دفتر وکیل شخصی‌اش؛

ترامپ: اف‌بی‌آی به آمریکا حمله کرده است

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به حمله پلیس فدرال به دفتر موکلش، این اقدام را حمله به آمریکا خواند.

1397/01/21 04:30 کد خبر:7

به گزارش خبرنگار «پارسینه»، دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در ویدئویی به بازرسی دفتر وکیلش از سوی اف‌بی‌آی واکنش داد و با «شرم آور» توصیف کردن این اقدام، بازرسی از دفتر مایکل کوهن را «حمله به کشور ما (آمریکا) » خواند.

به گزارش رسانه های آمریکا پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) روز دوشنبه به دفتر کار و منزل مایکل کوهن، وکیل شخصی دونالد ترامپ یورش برد و دفتر وی را مورد بازرسی قرار دادند.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده اند که اف‌بی‌آی در این بازرسی ها اسناد و مدارکی را ضبط کرده اند که احتمال می رود با موضوع پرداخت پول از سوی دونالد ترامپ به خانم دانیلز، بازیگر فیلم‌های مستهجن، در ارتباط باشد که گفته می شود دونالد ترامپ برای به سکوت واداشتن وی پرداخت کرده است.

ترامپ گفته است که از پرداخت پول از سوی مایکل کوهن به خانم دانیلز اطلاعی ندارد.

مایکل کوهن از یک جنبه دیگر هم خبرساز بوده است چرا که رابرت مولر بازرس ویژه پرونده رابطه ترامپ با روسیه درباره مایکل کوهن هم تحقیق کرده است.

گفته می شود حکم بازرسی از دفتر مایکل کوهن به درخواست رابرت مولر صادر شده است.

استیون رایان وکیل مایکل کوهن در بیانیه ای اقدام ماموران پلیس فدرال آمریکا را «کاملا بی مورد و غیر ضروری» توصیف کرده است و گفته است مامورات مکاتبات محرمانه بین کوهن و موکلش دونالد ترامپ را ضبط کرده اند.

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

اخبار کوتاه