پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس

Enekas Press News Agency
۲۵
مهر
۱۳۹۷
مشکل سیاسی ریشه در مشکل اقتصادی دارد/ فروش سکه اشتباه است تبعات مصیبت‌بار ترک برجام/ موسویان: ترامپ، خودزنی کرد آنان که باید عذرخواه مواضع نادرست خود باشند،طلبکارانه به دستاوردهای ملی می تازند روز لاهیجان آیة الله سیستانی، قلب تپنده عراق جلوگیری از ایجاد هرگونه شائبه و گلایه میان فِرَق اسلامی کنایه جالب وزیر اطلاعات به موضع گیری جدید ترامپ انحلال قهرمان لیگ والیبال ایران! ترامپ: اف‌بی‌آی به آمریکا حمله کرده است تغییرات در وزارتخانه با مقاومت روبرو می‌شود
ملی‌پوشان بدون تیم شدند؛

انحلال قهرمان لیگ والیبال ایران!

تیم والیبال بانک سرمایه که با در اختیار داشتن چند ملی پوش ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر والیبال شده بود به شکل عجیب و البته قابل انتظار، منحل شد تا شوک جدیدی به این رشته ورزشی وارد شود.

1397/01/21 04:37 کد خبر:8

 چند روز قبل بود که بانک سرمایه توانست با شکست خاتم اردکان عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال را برای سومین سال متوالی از آن خود کند. از همان روز دقیقا شایعه انحلال بانک سرمایه هم به گوش می‌رسید؛ اما هیچ کس آن را تایید نمی‌کرد. با این حال در جلسه‌ای که چندی پیش برگزار شد، رسما تصمیم مدیران باشگاه بانک سرمایه برای انحلال این باشگاه اعلام شد.

بانک سرمایه از ۳ سال قبل با سرمایه‌گذاری خوب در لیگ برتر والیبال شرکت کرد و توانست در این مدت در هر ۳ سال عنوان قهرمانی را با هدایت مصطفی کارخانه و استخدام اکثر ستاره‌های ملی‌پوش کسب کند. کسب عنوان قهرمانی باشگاه‌های آسیا برای ۲ سال متوالی دیگر افتخار این باشگاه بود.

حالا با تصمیم مدیران بانک سرمایه این باشگاه منحل شد و فقط یک مسئول تسویه حساب با بازیکنان مشخص شده تا کارهای نهایی را انجام دهد.

این خبر قطعا خبر خوشایندی برای ملی‌پوشان والیبال و فدراسیون نیست چون باشگاهی که در چند سال اخیر سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در بخش والیبال کرده بود، منحل خواهد شد.

هنوز دلیل اصلی تصمیم مدیران بانک سرمایه برای انحلال این باشگاه مشخص نشده؛ اما به نظر می‌رسد آنها به خاطر کاهش هزینه‌ها اول از همه روی ورزش دست گذاشته و تیم والیبال را منحل کردند.

 

مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه همچنین تصریح کرد: قطعا دلیل تصمیم مدیران بانک سرمایه مسائل مالی بوده است. با این حال این اتفاق قبلا هم برای تیم های بزرگ ایران مثل صنام رخ داده بود. در کل می توانم بگویم که انحلال بانک سرمایه برای والیبال ایران خوب نیست. با نبود چنین تیمی از سال آینده خلا بزرگی احساس می شود. به هر حال بازیکنان بزرگی در این تیم بازی می کردند و حالا باید به تیم های دیگر بروند. 

نظرات شما
انتشار یافته : 0
در انتظار بررسی : 0
غیر قابل انتشار : 0

اخبار کوتاه